پدرام نیک نفس

پدرام نیک نفس خواننده و آهنگ ساز و نوازنده در گروه هامان می باشد.

پدرام نیک نفس

 

خلاصه فعالیت ها :

خواننده ، آهنگساز، نوازنده گیتار ، تنظیم کننده ، موزیک پرودوسر

سابقه فعالیت هنری 20 سال ، هماری با گروه های نجوا ،vandida ، کروم ، هامان ، اولد سانگ ،Corvoyd   و ….

عناوین :

مدرس آواز پاپ و راک  در آموزشگاه های موسیقی مختلف از جمله رنگین کمان  ، هزاردستان ، آوای ماهان ،  مدرسه بین المللی  موسیقی مدرن ( MMS).

سابقه فعالیت در استودیو هنر شرق و استودیو آجری آرت به عنوان صدا بردار و آهنگساز ومدرس و ناظر ضبط و  موزیک پروداکشن

عضو انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران

 

اجراها و تجربیات  :

همکاری با  گروه نجوا

اجراهای زنده به صورت پژوهشی و خیریه در خانه معلم (وابسته به اموزش و پرورش ) و دانشکده توانبخشی و دانشکده علوم پزشکی (دانشگاه آزاد تهران) .

 

همکاری با گروه وندیدا ( Vandida)

 اجراهای مختلف داخل کشور از جمله اجرا در سالن ترانه ، اجرای خیریه به نفع کودکان مبتلا به سرطان و بیماری های قلبی ‌؛ شرکت در مسابقه  ” Shammal مرتبط با فستیوال    ” 2007 Desert Rock در کشور امارات متحد عربی که به عنوان یکی از ده گروه برتر راک قاره آسیا معرفی شد .

 

همکاری در  برگزاری  دو دوره سالیانه کارگاه آموزشی گروه نوازی  آکادمی گیتار رنگین کمان   (به عنوان سرپرست و مربی تیم وکالیست ها )

 

همکاری با موسسه موسیقی همدلان نوا به عنوان مربی گروه تیچرز در مسابقه گروه نوازی آموزشگاه موسیقی کرال .

و همچنین مربی گروه  Endless  در سال دوم اجرای  مسابقات همدلان نوا در سالن اریکه ایرانیان که به عنوان گروه اول و برتر انتخاب شدند .

 

مدیریت و برگزاری  جشنواره همدلان در بهمن ماه ۱۳۹۴ ،  در این جشنواره ۶گروه مستقل راک هر کدام در سانس های مختلف به اجرا پرداختند ‌.

 

ساخته های پدرام نیک نفس:

 آهنگ های ‌‌(تناقض: اشکان شب افروز)- (شام آخر:ایمان پندی)- ( زخم: میثم هاشمی) -( انتقام:مهیار رادمان)- (روزهای تاریک:مهیار رادمان)-(ترانه راک:مهیار رادمان)-(روزهای بد: آرمان موسوی نژاد )- (بانوی رویاها: علی حبیبی ) (دو کار ای وای  و  خوش قلب با بهراد میرفخرایی)  و… که آهنگ سازی ، تنظیم، صدابرداری ، رکورد ، ناظر ضبط و میکس ومستر اکثر کارها

 

 همکاری با گروه موسیقی” جستو ” در سبک Jazz و اجرا در سالن برج آزادی ( ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ) ،

 

اجرای بازخوانی ترانه های قدیمی در تالار وحدت با گروه کر آوای ماهان و گروه کاما در ۱۰دی ۱۳۹۵ ،  ۱۱و ۱۲ تیر ماه ۱۳۹۷ ، ۱۴ و ۱۵ و ۱۶ تیرماه ۱۳۹۸

 

اجرا در تئاتر مستقل با گروه اکتاورس به عنوان خوانندن مهمان تابستان ۱۳۹۶.

 

 خواننده گروه پراگرسیو متال ” Diaeko ” از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ ؛

 

خواننده گروه Indie  راک  ” Digital Lanterns ” از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ ؛

 

همکاری با  Progressive Rock Community که نتیجه آن چند موزیک ویدیو با نوازندگی آرتیست های مختلف بوده که در فضای مجازی پخش شده

 

 خواننده گروه متال  ” Corvoyd ”  از ۲۰۱۳ تا کنون که آلبوم این گروه در بازار جهانی منتشر شده است قابل دسترس برای خرید و گوش کردن در تمام پلتفرم های معتبر و جهانی . آرتیست های بین المللی و بارز از جمله Andy James -Thomas Lang- Dirk Verbeuren -Hannes Grossmann -Mattias IA Eklundh در آن همکاری داشته اند .

 

سرپرست و خواننده و آهنگساز گروه پاپ راک” کروم ” از ۲۰۱۲ تا کنون که نتیجه این همکاری آلبوم “چتر رویاها ” بوده که در زمستان ۱۳۹۶ به همراه اجرای زنده ای ازین گروه رونمایی شد و با مجوز رسمی از دفتر ارشاد به بیرون آمده و همینطور اجرا در تئاتر‌مستقل تهران در ۳۱ تیر ۱۳۹۶  و اجرا در برج آزادی در ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ .

 

 خواننده و آهنگساز گروه پاپ راک ” هامان  ”  که تا به اینجا چندین موزیک و ویدئو نتیجه این همکاری بوده که با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد به بیرون آمده، اجرای زنده  در برنامه انجمن صنفی موزیسین های ایران و اجرا زنده در نشست خانه شعر و ترانه با محوریت موضوع راک فارسی که هر دوی این اجراها در همین تابستان ۹۶ انجام شد .

اجرا در برنامه عید فرش فیروزه ای صداو سیمای جمهوری اسلامی .

اجرا در جشنواره فجر کرج سال ۹۷ .

بازی و اجرا  در فیلم سینمایی ریکوئیتو ( برکه خاموش ) به کارگردانی بهادر زمانی که آهنگ نمیتونم  در قسمت اصلی فیلم و آهنگ فانوس در تیتراژ پایانی استفاده شده