«آشور مرادیان» آرتیست کمپانی «پرل درامز» شد

«آشور مرادیان» آرتیست کمپانی «پرل درامز» شد

«آشور ظفر مرادیان» به‌عنوان آرتیست کمپانی «پرل درامز» انتخاب شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این هنرمند، او که سابقه حضور در چند جشنواره و همکاری با خواننده‌های پاپ و سبک‌های دیگر را در کارنامه‌اش دارد، از این پس به‌عنوان هنرمند این برند ژاپنی فعالیت خواهد کرد. او همچنین عضو هیات موسس و گردانده ایرانین درامر (معتبرترین نهاد نوازندگی ایرانی در ایران و دنیا) است.

این نوازنده درامز که چند مدرک بین‌المللی معتبر نوازندگی و صدابرداری نیز دارد، در مدرسه بین‌المللی موسیقی با سیستم یکپارچه آموزشی (Modern Music School) آلمان با ٨٧ شعبه در سراسر دنیا، به آموزش درامز مشغول است.

از سوی دیگر، آشور ظفر مرادیان به‌زودی سمینار تخصصی درامزهای پرل را در تهران برگزار خواهد کرد. او ۲۰ اسفند از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در سالن سرنا میزبان علاقه‌مندان و نوازندگان ساز درامز خواهد بود و توضیحات و نکات تخصصی درباره این برند و ساز درامز را بیان خواهد کرد.

چندی پیش هم یازدهمین گردهمایی نوازندگان درامز ایران با عنوان «ایرانین درامر» در سالن سرنا برگزار شد. این برنامه که با یک دقیقه سکوت به احترام آتش‌نشانان شهید شروع شده بود، با صحبت‌های «عین‌الله کیوان‌شکوه» ادامه پیدا کرد. سپس «علیرضا طباطبایی» با ارائه گزارشی درباره پنج سال فعالیت انجمن نوازندگان درامز ایران، برنامه را ادامه داد. آشور ظفر مرادیان هم در این برنامه، خبر راه‌اندازی اپلیکیشن اختصاصی «ایرانین درامر» را برای کاربران ios و اندروید اعلام کرد.

Reply