گروه موسیقی ((هامان)) اولین آلبوم خود را منتشر خواهد کرد

گروه موسیقی ((هامان)) اولین آلبوم خود را منتشر خواهد کرد
گروه موسیقی ((هامان)) اولین آلبوم خود را منتشر خواهد کرد

پرشیانیوز،الهام محیطی،گروه موسیقی هامان که نام این گروه برگرفته از زیبایی و نماد ایرانی میباشد در سال 1382 به سرپرستی( آشور مرادیان)  تشکیل شد و از سال 1384 پس از دریافت مجوز انتشار اولین آلبوم خود با نام ” هیچ کس ”  فعالیت رسمی خود را آغاز کرد که بعدها این آلبوم هرگز منتشر نشد.
سبک موسیقی گروه هامان در آغاز فعالیت space rock  بوده اما  با گذشت زمان وبدلیل تغیر سلیقه ی  نوازندگان گرایش به  پراگرسیو داشته ودر نهایت  همچنان سبکspace rock  به همراه تلفیقی از موسیقی پاپ سبک اصلی گروه هامان می باشد .

اعضای این گروه عبارتند از آشور ظفر مرادیان  (نوازنده ی درامز ) که علاوه بر گروه هامان در گروه  ارکستر مازیار فلاحی و داریوش خواجه نوری حضوردارد و از سال 82 سرپرستی گروه هامان را به عهده دارد و میلاد جوزی نوازنده ی (گیتار باس) که وی از اعضای اصلی گروه مازیار فلاحی میباشد و از سال 1388 با این گروه همکاری دارند.دیگر اعضای این گروه امیر احمدی نوازنده (گیتار) که از سال 1386, سینا موسوی ) خواننده ونوازنده گیتار ) از سال 1388،و افشین آرام (کیبورد) از سال 1382 با گروه موسیقی (هامان ) همکاری داشتند و نوازندگان اصلی این گروه می باشند که هر کدام سابقه ی همکاری با هنرمندان نام آشنای بسیاری را در کارنامه هنری خود دارند .
گروه موسیقی هامان تاکنون (4 ) تک قطعه به نام های چهارشنبه سوری (بیکلام ) درسال 1387، پرواز 1390، فردای روشن (یاد بود جان باختگان زلزله ی آذربایجان 1391 و خواب رویا در سال 1392 منتشر کرده است که هر سه قطعه (پرواز ، فردای روشن وخواب ) از سروده های سینا موسوی میباشد . همچنین ملودی تک قطعه ی چهارشنبه سوری از ساخته های پویان توکلیان و ملودی تک قطعه ی پرواز از امیر احمدی و ملودی تک قطعه ی فردای روشن و خواب به عهده ی سینا موسوی میباشد و تنظیم کلیه ی قطعات به صورت گروهی است .
همچنین گروه موسیقی هامان در سال ( 1390)  دوشب برای یک اجرای خیریه  به روی صحنه رفته است و این روزها گروه هامان مشغول به ساخت اولین آلبوم خود میباشد که این آلبوم مراحل نهایی دریافت مجوز خود را سپری کرده است .
لازم به ذکر است که در این آلبوم ترانه سرای نام آشنای موسیقی آقای حسن علیشیری با گروه هامان همکاری دارد و این آلبوم درسال جاری از انتشارات (سوته دلان ) با مدیریت ( آقای میرزا باقریان ) منتشر خواهد شد .

1 Comment

  1. Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Reply