HAMAN

به کمپین نجات منطقه تاریخی تیمره بپیوندید

آشور مرادیان در گفت و گو با موسیقی فارس:

به کمپین نجات منطقه تاریخی تیمره بپیوندید

 

به کمپین نجات منطقه تاریخی تیمره بپیوندید

 

موسیقی فارس-سارا صادقی: آشورظفر مرادیان سرپرست گروه هامان که به تازگی موزیک ویدیوی «از روی دنیا می پرم» را منتشر کرده است در گفت وگو با موسیقی فارس از فعالیت های گروه هامان سخن گفت.

آشور مرادیان در گفت وگو با موسیقی فارس از فعالیت های گروه هامان گفت: گروه هامان گروه موسیقی راکی است که از سال ۱۳۸۲ فعالیت های خود را شروع کرده است و سال ۹۰ یک اجرای خیریه به نفع بیماران سرطانی داشته است.

وی افزود: در طی دوران فعالیت گروه افراد زیادی با هامان همکاری داشتندد؛ سال ۸۸ میلاد جوزی (نوازنده بیس وتنظیم کننده) به گروه اضافه شد، سال گذشته هم پدرام نیک نفس (خواننده وآهنگساز)و خشایار جوزی (نوازنده گیتار) به گروه اضافه شدند و افشین آرام هم (نوازنده کیبورد و صدابردار) از ابتدا در گروه هامان حضور داشته است.

سرپرست گروه هامان در ادامه درباره آلبوم آماده شده این گروه توضیح داد: گروه هامان در طی سالهای فعالیت خود تاکنون سه آلبوم آماده کرده است ولی به دلیل تغییر سلیقه -تغییر فضای موسیقی حاکم بر جامعه وتغییر اعضا گروه در مقاطع مختلف هیچ کدام را منتشر نکرده است

بعد از تغییر خواننده و یکی از اعضای گروه با دوستان به این نتیجه رسیدیم که آلبوم تازه ای را با ترک های جدید منتشر کنیم

وی افزود: دوقطعه ازترک های این آلبوم را آماده و منتشر و در ادامه  موزیک ویدیوی«از روی دنیا می پرم» که ۵ دی ماه منتشر شد و در حقیقت موسیقی آن مهرماه در فضای مجازی منتشر شده است .

مرادیان از همکاری خود با ترانه سرایان مطرح کشورگفت : حسن علیشیری، پیمان علایی و کیان ایرجی از کسانی هستند که در زمینه شعر به ما کمک کردند وانتشارات  آوای سوته دلان به مدیریت آقای میرزا باقریان هم در زمینه مجوزو انتشار ما را یاری کردند.

این نوازنده درامز در خاتمه درباره موزیک ویدیوی «از روی دنیا می پرم» توضیح داد: این موزیک ویدیو در منطقه باستانی «تیمره» ضبط شد؛

منطقه باستانی تیمره واقع در استان مرکزی و از توابع شهرستان خمین میباشد و با قدمتی بالغ بر ۴۰۰۰۰۰ سال بسیار مظلوم و گمنام مانده است.

گروه هامان در تابستان سال ۹۵ به کمپین نجات منطقه تاریخی تیمره پیوست  وما تصمیم گرفتیم برای حمایت و معرفی  این منطقه کاری انجام دهیم.

امیدواریم دیگر هنرمندان و شخصیت های مهم هم به این کمپین بپیوندند.